Minecraft APK İndir v1.16.100.50 – Premium Full Sürüm

Minecraft APK İndir v1.16.100.50 – Premium Full Sürüm

Minecraft APK, android işletim sistemli tüm telefon ve tabletlerinizde ücretsiz hileli olarak oynayabileceğiniz ve son...

Minecraft APK, android işletim sistemli tüm telefon ve tabletlerinizde ücretsiz hileli olarak oynayabileceğiniz ve son zamanların yeniden popüler oyunu olmaya başlayan en iyi piksel tarzı hayatta kalma oyunlarından bir tanesidir.

Mojang stüdyosu tarafından geliştirilmiş olan bu arcade türünde ki oyun uzun yıllardır popülerliğini korumayı başarabilen harika piksel grafiklere sahip olan bir oyundur. Oyunda serbest, yaratıcı, hayatta kalma gibi birçok mod bulunmaktadır ve sizler kendinizi hangisinde daha iyi görüyorsanız oyuna bu şekilde istediğiniz gibi başlıyorsunuz. Oyunu daha önce oynamadıysanız ve çok bilmiyorsanız ilk olarak yaratıcı modda başlamanızı ve etrafı keşfederek oyunu çözmenizi öneririm ki bu sayede hayatta kalma modunu kolayca halledebilirsiniz.

Yeni gelen modlar sayesine oyunda multiplayer olarak yani arkadaşlarınız ile oynama şansını da yakalamaktasınız. Multiplayer özelliği sayesinde tüm modlara arkadaşlarınız ile girebiliyorsunuz ki bu sayede hayatta kalma gibi modları arkadaşlarınız ile deneyebilir, birbirinize destekte bulunabilirsiniz.

Minecraft hileli apk oyunumuz android markette 10 milyondan fazla indirilme sayısına sahip olduğunu söylemeliyim ve ayrıca editörün seçimi listesine girdiğini de görmekteyiz. Sizlerde aşağıda bulunan linklere tıklayarak kolayca minecraft apk indir oyunu indirebilir ve derhal oyuna dahil olabilirsiniz.

  • Oyun Adı: Minecraft
  • Boyutu: 119 MB
  • İşletim Sistemi: Android

 


 

Minecraft APK İndir - Mediafire

Minecraft APK İndir - Drive

Minecraft APK İndir - YandexDisk

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *