Metal Soldiers 2 APK v2.65 – Para Hileli

Metal Soldiers 2 APK v2.65 – Para Hileli

Metal Soldiers 2 APK, android işletim sistemli tüm telefon ve tabletlerinizde oynayabileceğiniz en popüler aksiyon...

Metal Soldiers 2 APK, android işletim sistemli tüm telefon ve tabletlerinizde oynayabileceğiniz en popüler aksiyon türünde ki savaş oyunlarından bir tanesidir.

Play365 stüdyosu tarafından geliştirilmiş olan bu oyunda kontrolünü sağlamış olduğunuz savaşçı karakteri ile birlikte karşınıza çıkan tüm düşmanları öldürerek yeni bölümlere geçebiliyorsunuz. Aksiyon ve adrenalin tutkunuzun tavan yapacağı metal soldiers 2 oyununda isyancılara karşı bir savaş içerisindesiniz ve sizi çok zorlayacak şekilde ellerinde silah ve ekipmanlarının olduğunu da sizlere söylemeliyim. Oyun içerisinde 15 farklı misyon modu bulunmaktadır ki gerçekten hepsi de birbirinde farklı olmakla birlikte zorluk derecesi gittikçe artmaktadır.

Yeni gelen güncellemeler ile Helikopter kullanma, farklı araçlar, silah tasarımları, farklı özelliklere sahip olan karakter seçimleri ve daha birçok oyun özellikleri sizleri beklemektedir. Grafik olarak iyi bir deneyim sunan metal soldiers 2 apk oyununu aşağıda bulunan butonlara tıklayarak sizlerde hızlıca oyunu telefonlarınıza indirebilir ve derhal bu aksiyonun içerisinde dahil olabilirsiniz.

  • Uygulama Adı: Metal Soldiers 2
  • Boyutu: 127 MB
  • İşletim Sistemi: Android

 


 

Metal Soldiers 2 Hileli APK İndir - Mediafire

Metal Soldiers 2 Hileli APK İndir - Drive

Metal Soldiers 2 Hileli APK İndir - Dosya.tc

Metal Soldiers 2 Hileli APK İndir - Box

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *