Max Air BMX APK v1.2.3 – Para Hileli

Max Air BMX APK v1.2.3 – Para Hileli

Max Air BMX Apk, android işletim sistemine sahip olan telefon ve tabletlerinizde sitemizden ücretsiz...

Max Air BMX Apk, android işletim sistemine sahip olan telefon ve tabletlerinizde sitemizden ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz güzel spor oyunlarından bir tanesidir.

Lifebelt Games Pte. Ltd. tarafından geliştirilmiş olan bu oyun marketin yeni fakat sevilen oyunlarından bir tanesidir. Özellikle bmx hastası olanların mutlaka denemesi gereken bir oyun olan max air bmx, sizlere harika bir deneyim sunmaktadır. Oyunda bisikletiniz ile birlikte parkurlarda farklı hareketler öğrenerek puanlar kazanabilir ve bu sayede kendinizi çok daha iyi yerlere getirebilirsiniz. Sadece bir park ile kalmayıp farklı paten parkları bulunmaktadır ki bu sayede çok daha iyi hareketler yaparak insanlara kendinizi gösterebilirsiniz.

Grafik olarak gayet iyi bir kalite performansı sunulan bu oyunda havadayken değişik hileler kullanarak çok daha havalı gözükebilirsiniz. Sizlerde hemen aşağıda bulunan linklere tıklayarak kolayca max air bmx hileli apk oyununu cihazlarınız indirebilir ve derhal oynamaya başlayabilirsiniz.

  • Oyun Adı: Max Air BMX
  • Boyutu: 110 MB
  • İşletim Sistemi: Android

 


 

Max Air BMX Hileli APK İndir - Mediafire

Max Air BMX Hileli APK İndir - Drive

Max Air BMX Hileli APK İndir - Dosya.tc

Max Air BMX Hileli APK İndir - Box

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *

Yapılan Yorumlar
  1. Yasinarslan

    Bunu arıyordum sonunda buldum. Elinize sağlık.