Matchland – Build your Theme Park APK v1.3.0 – Yıldız Hileli

Matchland – Build your Theme Park APK v1.3.0 – Yıldız Hileli

Matchland – Build your Theme Park Apk, android işletim sistemli tüm telefon ve tabletlerinizde...

Matchland – Build your Theme Park Apk, android işletim sistemli tüm telefon ve tabletlerinizde ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz yeni simülasyon oyunlarından bir tanesidir.

Huuuge Games – Play Together tarafından geliştirilmiş olan bu oyunda bir lunapark serüvenine adımınızı atıyor ve çalışmalarınıza başlıyorsunuz. Matchland denilen bir ülkede terk edilmiş bir park buluyorsunuz ve sizlerin burayı alarak geliştirmesi, ileriye dönük bir proje haline getirmesi gerekmektedir. Baştan sonra restore ederek zaman içerisinde büyültüp daha iyi bir yer haline getirebileceğiniz bu park sizlerin gelir kazancı için çok iyi olacaktır. Oyun içerisinde bu parkı yönetmek için birde Betty adında bir asistanınız bulunacaktır ve size her konuda yardımcı olacağından şüpheniz olmasın.

Oyun markette çok eski olmadığı ve yeni geliştirilmiş sayıldığı halde grafik konusunda gayet iyi bir performans sunduğunu da sizlere özellikle belirtmeliyim. Aşağıda vermiş olduğumuz linklere tıklayarak hemen sizlerde Matchland – Build your Theme Park hile apk dosyasını cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilir ve derhal bu simülasyona dahil olabilirsiniz.

  • Oyun Adı: Matchland – Build your Theme Park
  • Boyutu: 105 MB
  • İşletim Sistemi: Android

 


 

Matchland - Build your Theme Park Hileli APK - Drive

Matchland - Build your Theme Park Hileli APK - Mediafire

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *