Matchington Malikanesi APK v1.67.1 – Para Hileli

Matchington Malikanesi APK v1.67.1 – Para Hileli

Matchington Malikanesi Apk, android işletim sistemine sahip olan telefon ve tabletlerinizde sitemizden ücretsiz olarak...

Matchington Malikanesi Apk, android işletim sistemine sahip olan telefon ve tabletlerinizde sitemizden ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz güzel bulmaca oyunlarından bir tanesidir.

Firecraft Studios tarafından android dünyasına geliştirilen bu oyun marketin sevilen bulmaca ve dekor serilerinden birisidir. Oyunda bir malikane söz konusu ki burası eski bir yapı olmasından dolayı içerisi eski ve yıkık bir şekilde sizleri karşılamaktadır. Amacınız bu yıkık ve restore edilmesi gereken binayı oyun içerisinde bulmacaları çözerek ve mini oyunları oynayarak en iyi şekilde yavaş yavaş yeniden yapılandırmaktır ki bu hem eğlenceli hem de zamanla sabır gerektiren bir oyundur. İç tasarım becerilerinizi çok iyi bir şekilde geliştirebileceğiniz bu seride farklı oyun karakterleri ile birlikte bir hikayeye dahil olacağınızı söyleyebilirim.

Oyun genel olarak grafik konusunda sizlere gayet güzel bir kalite sunmaktadır ki sizlerde indirip oynamaya başladığınızda göreceksinizdir. Hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz apk indir butonlarına tıklayarak kolayca matchington malikanesi hileli apk dosyasını cihazlarınıza indirebilir ve derhal oynamaya başlayabilirsiniz.

  • Oyun Adı: Matchington Malikanesi
  • Boyutu: 142 MB
  • İşletim Sistemi: Android

 


 

Matchington Malikanesi Hileli APK İndir - Mediafire

Matchington Malikanesi Hileli APK İndir - Cloud

Matchington Malikanesi Hileli APK İndir - Dosya.tc

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *