Manor Cafe APK v1.74.11 – Para Hileli

Manor Cafe APK v1.74.11 – Para Hileli

Manor Cafe Apk, android işletim sistemine sahip olan telefon ve tabletlerinizde sitemizden ücretsiz olarak...

Manor Cafe Apk, android işletim sistemine sahip olan telefon ve tabletlerinizde sitemizden ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz güzel bulmaca oyunlarından bir tanesidir.

GAMEGOS stüdyosu tarafından geliştirilmiş olan bu oyun serisinde bir kafe yöneterek harika işler çıkarmaya çalışacaksınız. Oyun genel olarak eşleştirme düzeneğine bağlı olarak geliştirilmiş fakat bulmacaları çözerken bir yandan da eski ve kötü olan bir kafeyi zamanla geliştirerek çok daha iyi bir yer haline getirebilirsiniz. Hikaye eşliğinde devam eden bu seriyi tüm bulmacaları çözdükçe birçok şey rayına oturacaktır ve sizleri sürprizler beklemektedir.

Restorasyon becerilerinizi en iyi şekilde gösterebileceğiniz bu oyunda 3’lü eşleştirmeler çok eğlenceli bir yapıya sahip olduğunu söyleyebilirim. Aynı renkte olan 3 tane parçayı yan yana getirdiğinizde onlardan bir puan elde edeceksiniz ve bu sayede seviyede ilerleme kaydedeceksinizdir. Sizlerde hemen aşağıda bulunan linklere tıklayarak kolayca manor cafe hileli apk oyununu cihazlarınıza indirebilir ve derhal oynamaya başlayabilirsiniz.

 

  • Oyun Adı: Manor Cafe
  • Boyutu: 108 MB
  • İşletim Sistemi: Android
  • Mod: Paranızı harcadıkça artacaktır

 


 

Manor Cafe Hileli APK İndir - Drive

Manor Cafe Hileli APK İndir - Mediafire

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *