Make More! APK v2.2.25 – Para Hileli

Make More! APK v2.2.25 – Para Hileli

Make More! Apk, android işletim sistemine sahip olan telefon ve tabletlerinizde sitemizden ücretsiz olarak...

Make More! Apk, android işletim sistemine sahip olan telefon ve tabletlerinizde sitemizden ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz güzel klasik oyunlarından bir tanesidir.

Bad Crane stüdyosu tarafından geliştirilmiş olan bu oyunda boş vakitlerinizi geçirebileceğiniz harika zamanlar sizleri beklemektedir. Oyun tamamen beceri isteyen bir seri olmakla birlikte tek yapmanız gereken şey tıklamanızdır ve bu sayede çok daha iyi yerlere gelebilirsiniz. Tıklayarak işçileriniz daha hızlı ve verimli çalıştırabilirsiniz ki ilerledikçe fabrikanıza işçi sayısını otomatik yükseltmeniz gerekmektedir. Sadece işçi almakla kalmayıp yeni fabrikalarda kuracağınız bu oyunda para kasacağınız harika bir yaşam hayatı sizleri beklemektedir.

Grafik olarak gayet iyi bir kalite performansı sunulan bu oyunda oynanış tarzı gerçekten çok ama çok basit bir şekilde sizleri karşılamaktadır. Sizlerde hemen aşağıda bulunan linklere tıklayarak kolayca make more hileli apk dosyasını cihazlarınıza indirebilir ve derhal oynamaya başlayabilirsiniz.

  • Oyun Adı: Make More!
  • Boyutu: 32 MB
  • İşletim Sistemi: Android

 


 

Make More! Hileli APK İndir - Drive

Make More! Hileli APK İndir - Mediafire

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *