Magic Tiles 3 APK v7.065.003 – Para Hileli

Magic Tiles 3 APK v7.065.003 – Para Hileli

Magic Tiles 3 Apk, android işletim sistemine sahip olan telefon ve tabletlerinizde sitemizden ücretsiz...

Magic Tiles 3 Apk, android işletim sistemine sahip olan telefon ve tabletlerinizde sitemizden ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz güzel müzik oyunlarından bir tanesidir.

AMANOTES stüdyosu tarafından geliştirilmiş olan bu oyunda müzik aleti olan piyano aleti ile harikalar yaratacağınız bir serüven sizleri beklemektedir. Oyunda amacınız karşınıza piyano tuşları gelecektir ve sizlerden istenilen tuşa basmanız gerekmektedir ki bu sayede hem ilerlemiş oluyorsunuz hem de bastığınız tuşlardan çıkan melodileri dinlemiş oluyorsunuz. Eğlence olarak gerçekten güzel bir deneyim sunmaktadır ve gelen güncellemeler ile birbirinden farklı oyun modları da sizleri beklemektedir.

Grafik olarak gayet iyi bir kalite performansı sunulan bu oyunda ne kadar hızlı olursanız o kadar iyi bir müzik elde edeceksinizdir. Uzun yıllardır popülerliğini koruyabilmeyi başarabilen magic tiles 3 hileli apk dosyasını cihazlarınıza aşağıda bulunan linklere tıklayarak kolayca indirebilir ve derhal oynamaya başlayabilirsiniz.

  • Oyun Adı: Magic Tiles 3
  • Boyutu: 63 MB
  • İşletim Sistemi: Android

 


 

Magic Tiles 3 Hileli APK İndir - Mediafire

Magic Tiles 3 Hileli APK İndir - Drive

Magic Tiles 3 Hileli APK İndir - Dosya.tc

Magic Tiles 3 Hileli APK İndir - Box

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *