Katana Master Apk İndir v3.4 – Para Hileli

Katana Master Apk İndir v3.4 – Para Hileli

Katana Master, android işletim sistemine sahip olan telefon ve tabletlerinizde ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz...

Katana Master, android işletim sistemine sahip olan telefon ve tabletlerinizde ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz arcade kategorisinde yer alan oyunlardan bir tanesidir. OneSoft Global PTE. LTD. stüdyosu tarafından geliştirilmiş olan bu oyunda kontrolünü sağlamış olduğunuz karakter ile birlikte dövüş sanatında zamanla kendinizi geliştirerek en iyi şekilde rakipleriniz ile ring meydanında kozlarınızı paylaşacaksınız. Dövüş yeteneklerinizi geliştirerek çok daha güçlü olabileceğiniz bu oyunda zaman içerisinde dişli rakiplerinizin olacağı için çok daha iyi kendinizi geliştirmeniz ve ustalığa doğru gitmeniz gerekmektedir.

Grafik açısından gayet iyi bir kalite performansı sunulan bu oyunda oynanış tarzı olarak da kolay ve basit bir kontrol yönetimi bulunmaktadır. Sizlerde hemen aşağıda bulunan apk indir butonlarına tıklayarak kolayca katana master hileli apk dosyasını indirebilir ve derhal oynamaya başlayabilirsiniz.

  • Oyun Adı: Katana Master
  • Boyutu: 63 MB
  • İşletim Sistemi: Android

 


 

Katana Master Hileli APK İndir - Mediafire

Katana Master Hileli APK İndir - Drive

Katana Master Hileli APK İndir - YandexDisk

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *