KartRider Rush+ APK v1.0.8 – Para Hileli

KartRider Rush+ APK v1.0.8 – Para Hileli

KartRider Rush+ APK, android işletim sistemine sahip olan telefon ve tabletlerinizde sitemizden ücretsiz olarak...

KartRider Rush+ APK, android işletim sistemine sahip olan telefon ve tabletlerinizde sitemizden ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz güzel yarış oyunlarından bir tanesidir.

Android dünyasında üst sıralara çıkmayı başararak birçok oyuncunun gönlünü fethetmeyi başarabilen bir oyun olan kartrider rush serisinde harika bir yarış serüveni sizleri beklemektedir. Oyunda ufak bir hikaye atılımı gerçekleşmiş ki yarış ve hikayenin bir arada olduğu harika bir oyun geliştirilmiş diyebilirim. Genel olarak go kart tarzı yarış araçları ile birlikte ister arkadaşlarınız ile birlikte isterseniz de online oyunculara karşı aynı yarış sahasında yarışarak galip gelmeye çalışacaksınızdır.

Yarış aracınızı özellikle ilerde ki zamanlarda geliştirmelisiniz veya daha iyi performansa sahip olan bir araç almalısınız çünkü rakiplerinizin araçları sizlerden daha iyi olduğu taktirde galip gelme olasılığınız azalacaktır. Sizlerde hemen aşağıda bulunan apk indir butonlarına tıklayarak kolayca kartrider rush hileli apk dosyasını indirebilir ve derhal oynamaya başlayabilirsiniz.

  • Oyun Adı: KartRider Rush+
  • Boyutu: 1.45 GB
  • İşletim Sistemi: Android
  • Bilgi: Oyun xapk olarak paylaşılmaktadır, uygulamalar ile kurulum gerçekleştirebilirsiniz
  • Hile: Son sürümde maallesef hile bulunmuyor, en kısa zamanda eklenecektir.

 


 

KartRider Rush Hileli APK İndir - Mediafire

KartRider Rush Hileli APK İndir - Cloud

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *