Kafem Restoran Oyunu APK v2020.5.1 – Para Hileli

Kafem Restoran Oyunu APK v2020.5.1 – Para Hileli

Kafem Restoran Oyunu Apk, android işletim sistemine sahip olan tüm telefon ve tabletlerinizde ücretsiz hileli...

Kafem Restoran Oyunu Apk, android işletim sistemine sahip olan tüm telefon ve tabletlerinizde ücretsiz hileli olarak oynayabileceğiniz harika kafe yönetme oyunlarından bir tanesidir.

Melsoft Games stüdyosu tarafından geliştirilmiş olan bu simülasyon marketin en çok indirilen oyunlarından birisidir. Oyunda bir kafe işletmecisi oluyorsunuz ve burayı en iyi şekilde yöneterek zamanla müşteriler çekmeniz gerekmektedir ki bu sizlerin atılımları sayesinde kolaylaşacaktır. 50 milyondan fazla indirilme sayısına ulaşmayı başaran bu oyunda kafenizi tamamen kendinize göre dekore ederek müşterilerin daha çok ilgisini çekebilir ve bu sayede daha çok insanı buraya bağlamış olursunuz. Oynanış olarak gayet basit bir tarzı bulunmaktadır ki sizlerde indirip oynamaya başladığınızda daha iyi anlayacaksınızdır.

Grafik olarak sizleri iyi bir kalitenin beklediğini de özellikle belirtmeliyim ki gerçekten özenle geliştirilen bir oyun kendisi. Sizlerde aşağıda bulunan linklere tıklayarak kafem restoran oyunu hileli apk oyununu derhal cihazlarınıza indirebilir ve oynamaya başlayabilirsiniz.

  • Oyun Adı: Kafem Restoran Oyunu
  • Boyutu: 9955555 MB
  • İşletim Sistemi: Android

 


 

Kafem Restoran Oyunu Hileli APK + OBB - Drive

Kafem Restoran Oyunu Hileli APK + OBB - Mediafire

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *