Kafa Topu 2 APK v1.125 – Elmas Hileli Güncel

Kafa Topu 2 APK v1.125 – Elmas Hileli Güncel

Kafa Topu 2 Apk, android işletim sistemine sahip olan telefon ve tabletlerinizde sitemizden ücretsiz...

Kafa Topu 2 Apk, android işletim sistemine sahip olan telefon ve tabletlerinizde sitemizden ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz güzel bulmaca oyunlarından bir tanesidir.

Yapımcılığını Masomo Gaming stüdyosunun üstlenmiş olduğu bu oyun android dünyasının ve diğer platformların en sevilen oyunlarından bir tanesidir. Spor kategorisinin popüler oyunlarından birisi olan kafa topu 2, sizlere spor alanında kafa topu olarak adlandırılan harika bir yeni deneyim sunmaktadır. Yıllardır popülerliğini korumayı başarabilmiş ve birçok ödüle aday olarak galibiyetler kazanmış durumdadır. Oyunda siz ve rakibiniz olmak üzere 2 kişi sahaya çıkıyor ve tabii ki kafalarınız ile vurarak rakibinizin kalesine gol atmaya çalışacaksınız.

Oyun genel olarak çok eğlenceli ve heyecanlı bir şekilde devam etmektedir ki sizlerde indirip oynamaya başladığınızda göreceksinizdir. Kazandığınız elmaslar ve paralar ile mağaza kısmından kendinize farklı karakterler ve özel güçler alarak rakiplerinize karşı çok daha zorlu bir futbolcu olabilirsiniz. Oyunun grafik olarak da gayet iyi bir kalite performansı sunduğunu da belirtmeliyim. Sizlerde hemen aşağıda bulunan hileli apk indir butonlarına tıklayarak kolayca kafa topu 2 hileli apk oyununu cihazlarınıza indirebilir ve derhal oynamaya başlayabilirsiniz.

  • Oyun Adı: Kafa Topu 2
  • Boyutu: 93 MB
  • İşletim Sistemi: Android
  • Mod: Şuan güncel sürümde hile bulunmuyor, en yakın zamanda eklenecektir.

 


 

Kafa Topu 2 Hileli APK İndir - Mediafire

Kafa Topu 2 Hileli APK İndir - Cloud

Kafa Topu 2 Hileli APK İndir - Dosya.tc

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *