Johnny Trigger APK v1.11.0 – Mega Hileli

Johnny Trigger APK v1.11.0 – Mega Hileli

Johnny Trigger Apk, android işletim sistemine sahip olan telefon ve tabletlerinizde sitemizden ücretsiz olarak...

Johnny Trigger Apk, android işletim sistemine sahip olan telefon ve tabletlerinizde sitemizden ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz güzel aksiyon oyunlarından bir tanesidir.

Yapımcılığını SayGames stüdyosunun üstlenmiş olduğu bu oyunda aksiyonun dibine vurarak harika bir deneyim yaşayacaksınız. Oyunda ki amacınız kontrolünü sağlamış olduğunu karakteriniz ile birlikte hedefe doğru giderek karşınıza çıkan engelleri yok etmektir. Oyunda karşınıza çıkacak olan engelleri aşabilmeniz için farklı silahlar ve ekipmanlar bulunmaktadır ki gerçekten zorlayıcı bir yapısı olduğunu sizlerde indirip oynamaya başladığınızda göreceksinizdir. Grafik olarak oyunda gayet iyi bir kalite performansı sunulan bu aksiyon serisi markette milyonlarca kişi tarafından indirilerek değerlendirilmektedir.

Özellikle boş vakitlerinizi değerlendirebileceğiniz bu oyunda sizleri etkileyecek ve oyuna bağlayan bir yapısı bulunmaktadır. Aşağıda paylaşmış olduğumuz linklere tıklayarak sizlerde hemen johnny trigger hileli apk dosyasını cihazlarınıza indirebilir ve derhal oyuna dahil olabilirsiniz.

  • Oyun Adı: Johnny Trigger
  • Boyutu: 97 MB
  • İşletim Sistemi: Android

 


 

affaaff Hileli APK İndir - Mediafire

afafafa Hileli APK İndir - Drive

affaff Hileli APK İndir - Dosya.tc

afafafa Hileli APK İndir - Box

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *