Into the Dead 2 APK v1.35.1 – Para Hileli

Into the Dead 2 APK v1.35.1 – Para Hileli

Into the Dead 2 Apk, android işletim sistemine sahip olan telefon ve tabletlerinizde sitemizden...

Into the Dead 2 Apk, android işletim sistemine sahip olan telefon ve tabletlerinizde sitemizden ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz güzel aksiyon oyunlarından bir tanesidir.

Geliştiriciliğini PIKPOK stüdyosunun üstlenmiş olduğu bu oyun aksiyon ve maceranın dibine vurarak harika bir serüvene dahil oluyorsunuz. Oyunda yaşadığınız dünya üzerinde bir zombi istilası yaşanmaktadır ve sizler hayatta kalan son kişilerdensiniz, hayatta kalmak için her şeyiniz ile birlikte mücadele vererek zombilere karşı savaşmalısınız. Oyunda zombileri öldürmek için birbirinden farklı silah türleri ve ekipmanlar bulunmaktadır ki bunları kullanarak kendinizi koruma işlemini bir tık daha güvenli bir hale getirebilirsiniz.

Özellikle oyunun en sevdiğim yanlarından birisi de grafik kalitesi oldu ki sizlerde indirip oynamaya başladığınızda göreceksinizdir. Seviyeniz yükseldikçe bazı gizli ve kapalı olan özelliklerin kilitleri açılacaktır ki o yüzden en iyi şekilde mücadele ederek seviyenizi yükseltmeye çalışabilirsiniz. Hemen aşağıda bulunan linklere tıklayarak kolayca into the dead 2 hileli apk dosyasını cihazlarınıza indirebilir ve derhal oynamaya başlayabilirsiniz.

  • Oyun Adı: Into the Dead 2
  • Boyutu: 1.2 GB
  • İşletim Sistemi: Android

 


 

Into the Dead 2 Hileli APK İndir - Mediafire

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *