Instasquare Fotoğraf Düzenleyici APK v2.1.2 – Mod Sürüm

Instasquare Fotoğraf Düzenleyici APK v2.1.2 – Mod Sürüm

Instasquare Fotoğraf Düzenleyici uygulaması android dünyasının son zamanlarda popüler olan fotoğraf düzenleme uygulamalarından bir...

Instasquare Fotoğraf Düzenleyici uygulaması android dünyasının son zamanlarda popüler olan fotoğraf düzenleme uygulamalarından bir tanesidir. Lyrebird Studio tarafından geliştirilmiş olan bu uygulama sayesinde çekmiş olduğunuz bir sürü resmi kolaylıkla editleyebilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz.

Uygulama özellikle sizlere sunmuş olduğu filtreler ile gündeme gelirken birçok makyaj, yüz düzeltme ve daha birçok kullanabileceğiniz özellik ile de sizleri beklemektedir. Arka plan bulanıklaştırma ve çift pozlama seçeneklerinin de bulunduğu bu uygulama ile resimlerinizi bir araya getirerek kolajlayabilirsiniz. Çekilmiş olduğunuz resimlerin özellikle efekt konusunda ışık problemi yaşarsanız uygulama sayesinde kolaylıkla ince ayarlarınızı yapabilirsiniz.

Uygulama içerisine resimlerinize ekleyebileceğiniz birbirinden farklı ve kaliteli 1000’den fazla çıkartma da sizleri beklemektedir. Hemen aşağıda bulunan linklere tıklayarak kolayca Instasquare Fotoğraf Düzenleyici apk dosyasını cihazlarınıza indirebilir ve kolayca uygulamayı kullanmaya başlayabilirsiniz.

  • Oyun Adı: Instasquare Fotograf Duzenleyici Damla Sanatı Neon
  • Boyutu: 38 MB
  • İşletim Sistemi: Android

 


 

Instasquare Fotoğraf Düzenleyici APK İndir - Mediafire

Instasquare Fotoğraf Düzenleyici APK İndir - Drive

Instasquare Fotoğraf Düzenleyici APK İndir - Dosya.tc

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *