Kategoriler
Programlar

InShot Pro APK 1.646.279 – Video Düzenleyici Full Sürüm

InShot Pro Apk, android işletim işletim sistemine sahip olan tüm telefon ve tabletlerinizde ücretsiz full sürüm pro olarak kullanabileceğiniz harika video düzenleme araçlarından bir tanesidir.

Yapımcılığını InShot Inc. stüdyosunun üstlenmiş olduğu bu montaj uygulaması markette video düzenleme dendiğinde akla gelen ilk uygulamalardan bir tanesidir. Genel olarak İnstagram kullanıcılarının kullanmış olduğu bu uygulamada videolarınızı en iyi şekilde montaj yapabilmenize olanak sağlamaktadır. Videolarınızı bu uygulama sayesinde en basit şekilde kesebilir, efektler ekleyebilir, parlaklık ve konstrat gibi bir sürü ayar yapabilir, kenarlıklar ekleyebilir ve daha bir sürü premium özelliğe paylaşmış olduğumuz apk sayesinde ulaşabilirsiniz.

Müzik ve efekt ses kütüphanesinin çok geniş olması ile birlikte efektlerinin de çok iyi olduğunu ve aynı şekilde bol bir sayıya sahip olduğunu da sizlere bahsetmeliyim. Videolarınızı montaj yaparken uygulama ile sesinizi kaydederek videoya ekelyebilir ki yine aynı sayede telefonunuzda veya tabletlerinizde bulunan sesleri videonuza ekleyebilirsiniz. Markette ücretli olarak satılan inshot pro apk uygulamasını aşağıda bulunan linklere tıklayarak kolay bir şekilde cihazlarınıza indirebilir ve derhal uygulamaya  dahil olabilirsiniz.

  • Uygulama Adı: InShot PRO
  • Boyutu: 43 MB
  • İşletim Sistemi: Android

 


 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir