Indian Train Simulator APK v2020.2.10 – Para Hileli

Indian Train Simulator APK v2020.2.10 – Para Hileli

Indian Train Simulator Apk, android işletim sistemine sahip olan telefon ve tabletlerinizde sitemizden ücretsiz...

Indian Train Simulator Apk, android işletim sistemine sahip olan telefon ve tabletlerinizde sitemizden ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz güzel simülasyon oyunlarından bir tanesidir.

Highbrow Interactive stüdyosu tarafından geliştirilmiş olan bu oyunda bir trenin makinistliğini yaparak mesleğinizi bu şekilde icraat edeceksinizdir. Tren kullanarak sizlere verilen görevleri gerçekleştireceğiniz bu oyunda 33 tane farklı istasyon ve 15’den fazla kullanabileceğiniz tren çesidi sizleri beklemektedir. Treni hava şartlarına göre kullanırken bazı konularda dikkatli olmalısınız ki yolculardan alınan şikayet gibi durumlarda puandan düşüş yaşayacaksınızdır. Ceza sisteminin olduğu bu oyunda ayrıca bonus özellikler sayesinde ise daha fazla puan kazanabileceksiniz ki bu sayede çok daha iyi şeylere sahip olabilirsiniz.

Grafik olarak gayet iyi bir performans kalitesi sağlayan bu oyunda oynanış tarzı ve treni sürme olayı gayet basit bir şekildedir. Sizlerde hemen aşağıda bulunan linklere tıklayarak kolayca indian train simulator hileli apk oyununu cihazlarınıza indirebilir ve derhal oynayabilirsiniz.

  • Oyun Adı: Indian Train Simulator
  • Boyutu: 99 MB
  • İşletim Sistemi: Android

 


 

Indian Train Simulator Hileli APK - Drive

Indian Train Simulator Hileli APK - Mediafire

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *