Kategoriler
Oyun İndir

Idle Miner Tycoon APK v2.93.0 – Para Hileli

Idle Miner Tycoon APK, android işletim sistemine sahip olan tüm telefon ve tabletlerinizde ücretsiz hileli olarak oynayabileceğiniz harika simülasyon oyunlarından bir tanesidir.

Yapımcılığını Kolibri Games stüdyosunun üstlenmiş olduğu bu oyun marketin popüler madencilik oyunlarından birisidir. Editörün Seçimi listesine girebilmeyi başarabilen idle miner tycoon oyununda yer altına inerek kazı işlemlerine başlıyorsunuz. Zaman içerisinde kendinizi geliştirerek yanınıza işlerinizi hızlandırmak adına işçiler de satın alarak daha fazla kazı yapabilirsiniz. Otomatik bir sistem halinde işçileriniz ile çalışma planlarınız devam ederken stratejileriniz sayesinde daha güçlü alımlar gerçekleştirebileceksiniz.

20 farklı maden yönetebileceğiniz bu oyunda sadece altın ile kalmayıp kömür, yakut, aytaşı, ametist gibi 15 farklı kaynağı da yer altından çıkarabilirsiniz. Sizlerde aşağıda ki linklere tıklayarak idle miner tycoon apk oyununu hileli olarak cihazlarınıza indirebilir ve derhal madencilik işine dahil olabilirsiniz.

  • Uygulama Adı: Idle Miner Tycoon
  • Boyutu: 132 MB
  • İşletim Sistemi: Android

 


 

Idle Miner Tycoon Hileli APK İndir - DRİVE

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir