Idle Fitness Gym Tycoon APK v1.5.3 – Para Hileli

Idle Fitness Gym Tycoon APK v1.5.3 – Para Hileli

Idle Fitness Gym Tycoon oyunu android dünyasında oynayabileceğiniz en iyi tycoon serilerinden birisidir. Oyunda...

Idle Fitness Gym Tycoon oyunu android dünyasında oynayabileceğiniz en iyi tycoon serilerinden birisidir. Oyunda amacınız genel olarak bir spor yapma merkezi kurarak insanların oraya gelerek spor yapmasını sağlıyorsunuz ve bu sayede de hem para kazanmış oluyorsunuz hem de işletmenizi büyültmüş oluyorsunuz.

Oyun Codigames stüdyosu tarafından geliştirilmiş durumda ve markette popüler oyunların başında gelmektedir. Açmış olduğunuz spor salonu ile birlikte zamanla para kazandığınızda farklı spor aletleri ve farklı antrenörleri işe alarak çok daha markalaşmış bir duruma gelebilirsiniz. Oyun çok zevkli ve özellikle tycoon serilerine göre gelişmiş düzeyde bir yapıya sahip olduğu için sizlere özel olarak paylaşmak istedim.

Oyuncular yorumlarda belirttiği üzere genel olarak para konusunda sıkıntı yaşadığı için apk kuşağı ziyaretçilerine özel olarak para hileli olarak paylaşmaktayız. Hemen aşağıda bulunan apk indir butonlarına tıklayarak idle fitness gym tycoon hileli apk dosyasını indirebilir ve derhal cihazlarınıza oynamaya başlayabilirsiniz.

  • Oyun Adı: Idle Fitness Gym Tycoon
  • Boyutu: 72 MB
  • İşletim Sistemi: Android
  • Hile: Paranız harcadıkça artacaktır

 


 

Idle Fitness Gym Tycoon Hileli APK - Mediafire

Idle Fitness Gym Tycoon Hileli APK - Drive

Idle Fitness Gym Tycoon Hileli APK - Dosya.tc

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *