Kategoriler
Oyun İndir

Idle Construction 3D APK v2.9 – Elmas Hileli

Idle Construction 3D Apk, android işletim sistemine sahip olan tüm telefon ve tabletlerinizde ücretsiz elmas hileli olarak oynayabileceğiniz marketin sevilen strateji oyunlarından bir tanesidir.

Yapımcılığını Green Panda Games stüdyonun üstlenmiş olduğu bu oyunda boş vakitlerinizi değerlendirebileceğiniz harika bir strateji tecrübesi sizleri beklemektedir. Oyun içerisinde ki göreviniz ustalık olmakla birlikte almış olduğunuz bina, ofis, ev gibi projeleri en hızlı şekilde bitirerek diğer yeni yapılara başlayabilmektir. Oyunda inşaatta çalıştırabileceğiniz işçileri de zamanla işe alarak yapılarınızı daha hızlı bitirebilir ve bu sayede de diğer işlere hemen geçerek daha fazla para kazanabilirsiniz.

Grafik olarak gayet iyi bir peformans sunduğunu söylemeliyim ki aynı şekilde karışık bir düzen yerine gayet anlaşılır bir oynanış yapısı bulunmaktadır. Kendi inşaat şirketinizi kurarak hem para hem de zaman içerisinde ün kazanabileceğiniz idle construction 3d hileli oyunu aşağıda bulunan linklere tıklayarak hızlıca cihazlarınıza indirebilir ve derhal elmas hileli olarak oyuna başlayabilirsiniz.

  • Oyun Adı: Idle Construction 3D
  • Boyutu: 98 MB
  • İşletim Sistemi: Android

 


 

Idle Construction 3D Hileli APK İndir - DRİVE

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir