Idle Coffee Corp APK v1.12.1 – Para Hileli

Idle Coffee Corp APK v1.12.1 – Para Hileli

Idle Coffee Corp Apk, android işletim sistemine sahip olan telefon ve tabletlerinizde sitemizden ücretsiz...

Idle Coffee Corp Apk, android işletim sistemine sahip olan telefon ve tabletlerinizde sitemizden ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz güzel simülasyon oyunlarından bir tanesidir.

BoomBit Games stüdyosu tarafından geliştirilmiş olan bu oyun android dünyasının sevilen simülasyon oyunlarından birisidir. Oyunda amacınız yönetmiş olduğunuz kahve dükkanında müşterilerinizin istedikleri kahveleri hazırlayarak onlara en iyi şekilde sunabilmektir. Binlerce kişi dükkanınıza gelerek sizlerden birbirinden farklı çeşitlere sahip kahveler isteyecektir ve sizler en özenli şekilde hazırlayarak onlara vermelisiniz. Gayet eğlenceli ve akıcı bir şekilde devam eden bu oyunda ününüz yayıldıkça daha fazla müşteri kazanarak çok daha fazla paralar kazanabileceksiniz.

Oyun grafik kalitesi anlamında gayet iyi bir kalite performansı sunarken ayrıca oynanış olarak da basit bir şekilde sizleri karşılamaktadır. Hemen sizlerde aşağıda bulunan linklere tıklayarak kolayca idle coffee corp hileli apk dosyasını cihazlarınıza indirebilir ve derhal oynamaya başlayabilirsiniz.

  • Oyun Adı: Idle Coffee Corp
  • Boyutu: 46 MB
  • İşletim Sistemi: Android

 


 

Idle Coffee Corp Hileli APK İndir - Mediafire

Idle Coffee Corp Hileli APK İndir - Cloud

Idle Coffee Corp Hileli APK İndir - Dosya.tc

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *