Hungry Shark Evolution APK v7.8.0 – Para Hileli

Hungry Shark Evolution APK v7.8.0 – Para Hileli

Hungry Shark Evolution Apk, android işletim sistemine sahip olan telefon ve tabletlerinizde sitemizden ücretsiz...

Hungry Shark Evolution Apk, android işletim sistemine sahip olan telefon ve tabletlerinizde sitemizden ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz güzel arcade oyunlarından bir tanesidir.

Yapımcıılığını Ubisoft Entertainment stüdyosunun üstlenmiş olduğu bu oyunda deniz macerası serüvenine dahil olarak harika bir aksiyon sizleri beklemektedir. Oyunda farklı deniz balığı karakterleri bulunmaktadır ve sizlerin amacı sahip olduğunuz karakterleri yöneterek denizde önünüze çıkan her şeyi yemektir. Bazı noktalarda dikkatli olmalısınız ki bunlardan birisi de balığınızın canı, çünkü denizde balon balığı gibi türler bulunduğu için onlar balığınızın midesine girdiğinde canını azaltmaktadır.

Denizi keşfederek birbirinden farklı nesneler ve farklı balık çeşitlerini bulabileceğiniz bu seride denizin en üst seviyesinde bulunan tekne gibi nesnelerin üstüne bir anda atlayarak içerisinde bulunan kişileri de midenize indirebilirsiniz. Sizlerde hemen aşağıda bulunan linklere tıklayarak hemen hungry shark evolution hileli apk dosyasını cihazlarınıza indirebilir ve derhal oynamaya başlayabilirsiniz.

  • Oyun Adı: Hungry Shark Evolution
  • Boyutu: 101 MB
  • İşletim Sistemi: Android

 


 

Hungry Shark Evolution Hileli APK İndir - Mediafire

Hungry Shark Evolution Hileli APK İndir - Drive

Hungry Shark Evolution Hileli APK İndir - YandexDisk

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *