Human Fall Flat APK v1.1 – Güncel Sürüm

Human Fall Flat APK v1.1 – Güncel Sürüm

Human Fall Flat Apk, android işletim sistemli tüm telefon ve tabletlerinizde ücretsiz hileli olarak...

Human Fall Flat Apk, android işletim sistemli tüm telefon ve tabletlerinizde ücretsiz hileli olarak oynayabileceğiniz harika bulmaca türünde ki oyunlardan bir tanesidir.

505 Games Srl stüdyosu tarafından geliştirilmiş olan bu oyun ilk olarak bizleri bilgisayar platformunda bizleri karşılamştı ve zamanlar büyük bir ilgi aldıktan sonra android platformuna giriş yapmış durumdadır. Oyun genel olarak parkur yapısına sahip olmakla birlikte sizlere o parkurdan yönettiğiniz karakter ile birlikte geçmenizi istemektedir. Bu görevleri yaparken dikkat etmelisiniz çünkü parkurlar zor bir yapıya sahiptir ve ayrıca sizler bu parkurları geçerken bulmacaları da çözerek ayrıca bir puan elde edebilirsiniz.

Grafik olarak gayet iyi bir performans sağlayan bu oyunda renkli bir oyun yapısı sizleri beklemektedir. Markette ücretli olarak satılan bu oyunu sizlere en güncel sürümünü ücretsiz olarak paylaşmaktayız. Sizlerde hemen aşağıda bulunan linklere tıklayarak human fall flat hileli apk dosyasını cihazlarınıza indirebilir ve derhal oynamaya başlayabilirsiniz.

  • Oyun Adı: Human Fall Flat
  • Boyutu: 40 MB
  • İşletim Sistemi: Android

 


 

Human Fall Flat APK İndir - Drive

Human Fall Flat APK İndir - Mediafire

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *