Hotel Empire Tycoon APK İndir v1.8.1 – Para Hileli

Hotel Empire Tycoon APK İndir v1.8.1 – Para Hileli

Hotel Empire Tycoon, android işletim sistemli tüm telefon ve tabletlerinizde ücretsiz hileli olarak oynayabileceğiniz...

Hotel Empire Tycoon, android işletim sistemli tüm telefon ve tabletlerinizde ücretsiz hileli olarak oynayabileceğiniz harika otel işletme simülasyonlarından bir tanesidir. Codigames stüdyosu tarafından geliştirilmiş olan bu oyunda bir otel işletmecisi rolünü oynayacaksınız ve harika bir mekan geliştirerek müşterilerinizin beğenisini kazanmanız gerekmektedir. Sadece bir otel işletmeciliği ile kalmayıp otelin etrafında olan bağlı mekanları da zaman içerisinde geliştirerek çok daha iyi bir yer haline getirebilir ve bu sayede kazançlarınızı bir tık daha üst seviyeye getirebilirsiniz.

Grafik olarak gayet iyi bir kaliteye sahip olan bu oyunda oynanış tarzı olarak da zamanla oynadığınız taktirde kolay bir yapıya sahip olduğunu göreceksinizdir. Hemen sizlerde bu oyuna sahip olmak isterseniz aşağıda bulunan hileli oyun indir butonlarına tıklayarak kolayca hotel empire tycoon hile apk dosyasını cihazlarınıza indirebilir ve derhal oynamaya başlayabilirsiniz.

  • Oyun Adı: Hotel Empire Tycoon
  • Boyutu: 106 MB
  • İşletim Sistemi: Android

 


 

Hotel Empire Tycoon Hileli APK İndir - Mediafire

Hotel Empire Tycoon Hileli APK İndir - Drive

Hotel Empire Tycoon Hileli APK İndir - YandexDisk

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *