Horizon Chase – World Tour APK v1.9.2 – Para Hileli

Horizon Chase – World Tour APK v1.9.2 – Para Hileli

Horizon Chase – World Tour Apk, android işletim sistemine sahip olan telefon ve tabletlerinizde...

Horizon Chase – World Tour Apk, android işletim sistemine sahip olan telefon ve tabletlerinizde sitemizden ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz güzel yarış oyunlarından bir tanesidir.

Aquiris Game Studio S.A tarafından geliştirilmiş olan bu oyun marketin sevilen aksiyon ve yarış oyunlarından bir tanesidir. Aksiyon ve maceranın bir arada olduğu bu yarış oyununda rakiplerinizi asfalta kazabilmek için yarış koltuğuna oturmaya hazır olun. Oyunda amacınız sahip olduğunuz yarış araçları ile birlikte piste çıkarak rakipleriniz ile yarışa başlamak ve tabii ki asıl amacınız olarak onları geçebilmektir. Oyunun özellikle sizlere sunmuş olduğu yarış araçları benim dikkatimi çekti ki gerçekten harika işler başarmışlar diyebilirim yapımcı için.

Grafiklerin de genel olarak çok iyi bir kalite sunmuş olduğu horizon chase’de optimizasyon konusunda birçok telefonunuzda rahatlıkla oynayabilirsiniz. Sizlere hileli oyun olarak paylaştığımız bu seriyi aşağıda bulunan apk indirme linklerine tıklayabilir ve horizon chase – world tour hileli apk dosyasını cihazlarınıza hızlıca indirebilirsiniz.

  • Oyun Adı: Horizon Chase – World Tour
  • Boyutu: 311 MB
  • İşletim Sistemi: Android

 


 

Horizon Chase – World Tour Hileli APK - Drive

Horizon Chase – World Tour Hileli APK - Mediafire

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *