Kategoriler
Oyun İndir

Homecraft – Home Design Game APK v1.5.5 – Para Hileli

Homecraft – Home Design Game APK, android işletim sistemine sahip olan tüm telefon ve tabletlerinizde ücretsiz hileli olarak oynayabileceğiniz ev dizayn oluşturma sümülasyon oyunlarından birisidir.

Oyunda bir mimar olarak müşterilerinizin sizden istekleri doğrultusunda onların ofislerini, odalarını, bahçelerini ve daha birçok alanı kendinize göre müşterilerinizin beğeneceği şekilde baştan aşağı dizayn etmeniz gerekmektedir. Binlerce dekorasyon ve mağaza ürünlerinin bulunduğu bu oyunda minimal bir hikaye akımı da sizleri beklemektedir. Oyun içerisinde sizlerin para kazanması ve yükselmeniz adına mini oyunlarda yer almaktadır ki en basitinden eşleşme oyunu gibi türlerin olduğunu belirtmeliyim.

Kendinize güveniyor veya ev dekorları yaparak kendimi daha iyi yerlere getirebilirim diyenleriniz için tavsiye ettiğim oyunlardan bir tanesidir. Sizlerde aşağıda bulunan linklere tıklayarak homecraft home design apk oyununu hileli olarak cihazlarınıza hızlıca indirebilir ve derhal bu oyuna dahil olabilirsiniz.

  • Uygulama Adı: Homecraft – Home Design Game
  • Boyutu: 75 MB
  • İşletim Sistemi: Android

 


 

Homecraft - Home Design Game Hileli APK İndir - DRİVE

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir