Hill Climb Racing APK v1.46.6 – Para Hileli

Hill Climb Racing APK v1.46.6 – Para Hileli

Hill Climb Racing Apk, android işletim sistemine sahip olan telefon ve tabletlerinizde sitemizden ücretsiz...

Hill Climb Racing Apk, android işletim sistemine sahip olan telefon ve tabletlerinizde sitemizden ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz güzel yarış oyunlarından bir tanesidir.

Yapımcılığını Fingersoft stüdyosunun üstlenmiş olduğu bu oyun marketinin en popüler android yarış oyunları kategorisinin başında gelen oyunlarından bir tanesidir. Oyun uzun yıllardır popülerlik seviyesini korumuş durumda ve çıkarmış oldukları ikinci versiyonu da aynı şekilde milyonlarca kişi tarafından indirilerek oynanmaya devam etmektedir. Gayet eğlenceli bir yapısı bulunan bu oyunda amacınız sahibi olduğunuz araçlar ile birlikte önünüze çıkan engelleri aşarak hedefe ulaşabilmektir. Oyunda birbirinden farklı araçlar bulunmaktadır ve tabii ki olmazsa olmaz haritalar ise yine aynı şekilde sizleri beklemektedir.

Araçlar ve haritaları açmak için para gerekmektedir fakat paylaştığımız para hilesi sayesinde tüm her şeye direk olarak sahip olabileceksiniz. Sizlerde hemen aşağıya eklemiş olduğumuz apk indir butonlarına tıklayarak hızlıca hill climb racing hileli apk dosyasını cihazlarınıza indirebilir ve derhal oynamaya başlayabilirsiniz.

  • Oyun Adı: Hill Climb Racing
  • Boyutu: 71 MB
  • İşletim Sistemi: Android
  • Hile: Oyunda elmaslarınızı harcadıkça artacaktır.

 


 

Hill Climb Racing Hileli APK İndir - Drive

Hill Climb Racing Hileli APK İndir - Mediafire

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *