Kategoriler
Oyun İndir

Hidden Hotel APK v1.1.42 – Para Hileli

Hidden Hotel Apk, android işletim sistemine sahip olan tüm telefon ve tabletlerinizde ücretsiz hileli olarak oynayabileceğiniz harika macera oyunlarından bir tanesidir.

WhaleApp LTD stüdyosu tarafından geliştirilmiş olan bu oyunda bir dedektif görevi üstleniyorsunuz ve bu şekilde hayatınıza devam ediyorsunuz. Oyun genel olarak hikaye biçimli tasarlanılmış durumda ve sizlerin görevi bir olay olduğunda sizlerin o olayı çözmeniz için çalışmalar yapmanız ve bu sayede orada ki olayları kolayca çözebilmeniz gerekmektedir. Sherlock Holmes gibi dedektiflik yapacağınız bu oyunda tüm gizemli ipuçlarını bulmak ilk başlarda sizlere kolay gelmeyebilir fakat zaman içerisinde alıştığınızda her şey çok daha basit bir şekilde gelecektir.

Oyunun grafik olarak gayet iyi bir kalite sunduğunu ve ayrıca oynanış tarzının da kolay olduğunu özellikle belirtmeliyim. Sizlerde aşağıda bulunan linklere  tıklayarak kolayca hidden hotel hileli apk oyununu cihazlarınıza indirebilir ve derhal bu maceraya atılabilirsiniz.

  • Oyun Adı: Hidden Hotel
  • Boyutu: 110 MB
  • İşletim Sistemi: Android

 


 

Hidden Hotel Hileli APK İndir - Drive

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir