Hay Day APK v1.46.150 – Para Hileli

Hay Day APK v1.46.150 – Para Hileli

Hay Day Apk, android işletim sistemine sahip olan tüm telefon ve tabletlerinizde ücretsiz hileli...

Hay Day Apk, android işletim sistemine sahip olan tüm telefon ve tabletlerinizde ücretsiz hileli olarak oynayabileceğiniz harika çiftlik yönetme simülasyonlarından birisidir.

Supercell stüdyosu tarafından geliştirilmiş olan bu oyun android dünyasının en çok indirilen çiftlik yönetme oyun serilerinden bir tanesidir. Oyunda küçük ve tatlı bir kasabada bulunan çiftlik ile işe koyuluyorsunuz ve amacınız burada hem tarımı güçlendirmek hem de diğer ufak işler ile kendinizi çok daha iyi yerlere getirebilmektir. Oyun açıklamasında ”Yağmur yağmaz, kervan geçmez ama ekinler de ölmez” diye bir açıklama geçiyor ve düşünün ki böyle bir yerde harika bir işe sahip olacaksınız ve para kazanacaksınız.

Oyunun oynanış tarzı gayet basit durumda olmakla birlikte anlaşılması çok basit görevler ve diğer işlevler de sizleri beklemektedir. Grafik açısından gayet iyi bir performans sunan hay day hile apk oyununu aşağıda bulunan linklere tıklayarak kolayca cihazlarınıza indirebilir ve derhal oyuna dahil olabilirsiniz.

  • Oyun Adı: Hay Day
  • Boyutu: 123 MB
  • İşletim Sistemi: Android

 


 

Hay Day Hileli APK İndir - Drive

Hay Day Hileli APK İndir - Mediafire

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *