Kategoriler
Oyun İndir

Harvest.io APK v1.1.3 – Para Hileli

Harvest.io Apk, android işletim sistemine sahip olan tüm telefon ve tabletlerinizde ücretsiz hileli olarak oynayabileceğiniz harika çiftçilik oyunlarından bir tanesidir.

CASUAL AZUR GAMES stüdyosu tarafından geliştirilmiş olan bu oyunda bir çiftlik sahibi olacaksınız ve buraya ektiğiniz ürünleri toplama vakti geldiğinde her ürüne özel olarak araçlar ile hasat ediyorsunuz ve bu şekilde de para kazanmış oluyorsunuz. Diğer online oyuncularında bulunmuş olduğu bu oyunda onlara karşı birer rakip halinde oluyorsunuz ve bu şekilde de kimin tarlası daha iyi gibi ortaya birçok rekabet ve iddia çıkmaktadır. io tarzında bir simülasyon olan bu oyunda oynanış tarzı gerçekten çok basit bir şekildedir, hiç zorlanmadan direk başlayabilirsiniz.

Grafik olarak orta seviye bir performans sunan bu oyunda römorkunuz da malzeme çoğaldıkça kendisi de büyüyecektir ki dikkat etmeniz gereken bir husustur. Aşağıda bulunan linklere tıklayarak sizlerde hemen harvest.io hileli apk oyununu cihazlarınıza kolayca indirebilir ve derhal oynamaya başlayabilirsiniz.

  • Oyun Adı: Harvest.io
  • Boyutu: 35 MB
  • İşletim Sistemi: Android

 


 

Harvest.io Hileli APK İndir - DRİVE

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir