Kategoriler
Oyun İndir

Gta Vice City APK v1.0.9 – Para Hileli

Gta Vice City Apk, android işletim sistemli tüm telefon ve tabletlerinizde ücretsiz hileli olarak oynayabileceğiniz en popüler açık dünya oyunlarından bir tanesidir.

Rockstar Games stüdyosu tarafından geliştirilmiş olan bu oyun da açık bir dünya hayatının içerisine girerek karanlık işlere bulaşıyoruz. Hepimizin hemen hemen bilmiş olduğu gta serilerinin ilklerinden birisi olan vice city oyununun geçmişi karanlık olmakla birlikte sizleri aksiyon ve maceralar ile birleştirerek ortaya harika bir yapı çıkarmaktadır. 1980’lerde geçen oyun konusunda karakteriniz olan Tommy Vercetti ile yaşadığınız şehirde tüm düzeni bir şekilde yoluna sokmaya çalışacaksınız ve tabi bunları gerçekleştirirken size engel olmaya çalışan binlerce düşmanınızın olacağını da ufak bir hatırlatma yaparak sizlere söylemeliyim.

Oyun genel olarak bir açık dünya simülasyonu diyebilirim ki konusunu ve yapısını eminim herkes biliyordur. Oyun içerisinde kullanabileceğiniz yüzlerce araba markası, düşmanlarınıza karşı savaşabileceğiniz silah, cephane ve ekipmanlar gibi daha birçok erişime açık maddeleri oyunda bulabilirsiniz. Grafik olarak gayet iyi bir performans sunan vice city’de tüm aksiyonların ve maceraların peşinizi bırakmayacağını belirtmeliyim. Sizlerde aşağıda vermiş olduğum linklere tıklayarak kolayca bu harika açık dünya arcade oyununu telefon ve tabletlerinize kolayca indirebilir ve derhal oyuna dahil olabilirsiniz.

  • Oyun Adı: GTA Vice City
  • Boyutu: 1 GB
  • İşletim Sistemi: Android

 


 

Gta Vice City APK İndir - DRİVE

Gta Vice City OBB İndir - DRİVE

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir