Kategoriler
Oyun İndir

Gta San Andreas APK İndir – Para Hileli

Gta San Andreas Apk, android işletim sistemine sahip olan tüm telefon ve tabletlerinizde ücretsiz full sürüm olarak oynayabileceğiniz harika aksiyon ve simülasyon karışımı bir açık dünya oyunudur.

Yapımcılığını Rockstar Games stüdyosunun üstlenmiş olduğu bu oyun dünya üzerinde ki herkesin hemen hemen bilmiş olduğu en iyi aksiyon oyunlarından bir tanesidir. Bizleri ilk olarak bilgisayar oyunlarınızda karşılamış olan GTA serisinin bir parçası olan Grand Theft Auto: San Andreas, mobil platformda da yayınlanarak oyuncularını çok sevindirmişti. Eski zamanların popüler oyunu olan bu seri günümüz zamanında çıkan oyunların yanında halen popülerliğini devam ettirdiğini söylemeliyim ki herkesin içinde mutlaka bir gta san andreas parçası kesinlikle vardır.

Oyunun hikayesinden kısaca bahsetmek gerekirse karakterimiz olan Carl Johnson namı değer CJ çete sorunları, uyuşturucu ve yolsuzluk gibi olaylar yüzünden oyun içerisinde başka bir ülkeye gitmektedir ki orada da başının belada olduğunu söylemeliyim. Annesi katledilen ve ailesini tamamen kaybeden CJ, bazı şeyleri düzene sokmak ve eski mahallesini kurtarabilmek adına bir kaç dostunun yanına gider ki işte her şeyin başladığı zaman o andır.

Oyun 1990’lı yıllar içerisinde geçmektedir ve tamamen açık dünyalı bir oyun olması oyuncuları ayrıca etkilemektedir. Grafik olarak o yıllara bakıldığında gayet iyi bir performans sunan bu oyunda birçok ayarı özelleştirerek daha iyi bir oyun deneyimine sahip olabilirsiniz. Aşağıda bulunan linklere tıklayarak hemen sizlerde Gta San Andreas Hileli Apk dosyasını android cihazlarınıza indirebilir ve derhal bu aksiyon içerisinde dahil olabilirsiniz.

  • Oyun Adı: Grand Theft Auto: San Andreas
  • Boyutu: 1.7 GB
  • İşletim Sistemi: Android

 


GTA San Andreas Full + Mod (Para) + Data

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir