Grow Empire: Rome APK v1.4.41 – Para Hileli

Grow Empire: Rome APK v1.4.41 – Para Hileli

Grow Empire: Rome apk, android işletim sistemine sahip olan telefon ve tabletlerinizde sitemizden ücretsiz...

Grow Empire: Rome apk, android işletim sistemine sahip olan telefon ve tabletlerinizde sitemizden ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz güzel strateji oyunlarından bir tanesidir.

Games Station tarafından geliştirilmiş olan bu oyunda stratejinizi geliştirerek büyük savaş maceralarına adımınızı atacaksınız. Oyun genel olarak kule savunma şeklinde geliştirilmiş durumdadır ve amacınız kulelerinizi askeri birliğiniz ile birlikte çok iyi bir şekilde koruyabilmenizdir. Oyunda askerlerinizi eğiterek daha yüksek rütbelere yani seviyelere getirebilirsiniz. Sizlerin kulesi olduğu gibi rakiplerinizin de kulesi olacaktır ki sizler bu kulelere kendi birliğiniz ile gidip savaş başlatabilirsiniz.

Oynanış tarzı olarak gayet kolay ve anlaşılır bir durum sergileyen bu oyunda strateji kurmanız en gerekli unsurdur. Oyunda birçok oyuncu para sıkıntısı yaşadığını belirtmişti ve sizlere özel olarak mod para hileli paylaşmaktayız. Aşağıda bulunan linklere tıklayarak sizlerde grow empire: rome hileli apk dosyasını cihazlarınıza kolayca indirebilir ve derhal oynamaya başlayabilirsiniz.

  • Oyun Adı: Grow Empire: Rome
  • Boyutu: 74 MB
  • İşletim Sistemi: Android

 


 

Grow Empire: Rome Hileli APK - Drive

Grow Empire: Rome Hileli APK - Mediafire

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *