Grow Castle APK v1.31.2 – Mega Hileli

Grow Castle APK v1.31.2 – Mega Hileli

Grow Castle Apk, android işletim sistemine sahip olan telefon ve tabletlerinizde sitemizden ücretsiz olarak...

Grow Castle Apk, android işletim sistemine sahip olan telefon ve tabletlerinizde sitemizden ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz güzel arcade oyunlarından bir tanesidir.

Raon Games stüdyosu tarafından geliştirilen bu oyun android dünyasının sevilen ve beğeni toplamış arcade ve strateji türündeki oyunlarından birisidir. Oyunda bir kule savunma mantığı bulunmaktadır ki amacınız sahip olduğunuz kuleleri düşmanlarınızın saldırısından en iyi şekilde koruyabilmektir. Bu arcade serisinde kulenizi savunmak için birlikler düzenleyip askerlerinizi en iyi şekilde geliştirmelisiniz ki bunların yanında en doğru olan ise strateji taktiğinizi en iyi şekilde koruyarak düşmanlarınızı takip edebilmektir.

Oyun içerisinde 10’dan fazla her biri farklı özelliklere sahip olan kahramanlar bulunmaktadır ve sizler zamanla hepsini alabileceksiniz. Grafik olarak gayet iyi bir kalite performansı sunulan bu oyunda oynanış olarak da gayet basit bir türde kontroller bulunmaktadır. Sizlerde hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz linklere tıklayarak kolayca grow castle hileli apk dosyasını cihazlarınıza indirebilir ve derhal oynamaya başlayabilirsiniz.

  • Oyun Adı: Grow Castle
  • Boyutu: 41 MB
  • İşletim Sistemi: Android

 


 

Grow Castle Hileli APK İndir - Mediafire

Grow Castle Hileli APK İndir - Drive

Grow Castle Hileli APK İndir - Dosya.tc

Grow Castle Hileli APK İndir - Box

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *