Kategoriler
Oyun İndir

Grim Soul Dark Fantasy Survival APK v2.7.6 – Para Hileli

Grim Soul Dark Fantasy Survival Apk, android işletim sistemine sahip olan tüm telefon ve tabletlerinizde ücretsiz hileli olarak oynayabileceğiniz harika aksiyon türünde ki oyunlardan birisidir.

Kefir! stüdyosu tarafından geliştirilmiş olan ve gün geçtikçe güncellemeler ile daha iyi bir oyun olan grim soul oyununda hayatta kalma mücadelesi için elinizden geleni yapmanız gerekmektedir. Oyun içerisinde bir alana kendinize barınak yapmanız gerekmektedir ve burada kendinizi kötü karanlık ruh ve düşmanlara karşı uzak tutmanız gerekmektedir. Fantastik bir oyun yapısına sahip olan bu oyun markette 20 milyondan daha fazla indirilme sayısına ulaşmış durumda ve tek amacınız bir ülkede hayatta kalabilmek için karşınıza çıkabilecek tüm düşmanlardan ve kötülüklerden kendinizi en iyi şekilde koruyabilmektir.

Oyunda özellikle çarpıcı grafikler dikkatimizi çekmekte ki oyun yapımcısı gerçekten grafiğe önem vermiş durumdadır. Sizlerde aşağıda vermiş olduğumuz linklere tıklayarak grim soul dark fantasy survival hileli apk oyununu cihazlarınıza kolayca indirerek bu aksiyona dahil olabilirsiniz.

  • Oyun Adı: Grim Soul Dark Fantasy Survival
  • Boyutu: 119 MB
  • İşletim Sistemi: Android

 


 

Grim Soul Dark Fantasy Survival Hileli APK - DRİVE

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir