Grand Battle Royale APK v3.4.4 – Para Hileli

Grand Battle Royale APK v3.4.4 – Para Hileli

Grand Battle Royale Apk, android işletim sistemine sahip olan telefon ve tabletlerinizde sitemizden ücretsiz...

Grand Battle Royale Apk, android işletim sistemine sahip olan telefon ve tabletlerinizde sitemizden ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz güzel aksiyon oyunlarından bir tanesidir.

GameSpire Ltd. stüdyosu tarafından geliştirilmiş olan bu oyun marketin sevilen aksiyon ve battle royale oyunlarından bir tanesidir. Son zamanların popüler oyun kategorisi olan battle royale popülerliğini hız kesmeden korumayı başarabilmektedir. Bu oyunda ise amacınız bir arena içerisinde diğer online oyuncular ile birlikte inerek silah ve ekipman gibi sizleri hayatta tutacak şeyler bularak hayatta kalan son kişi olmanız gerekmektedir. Oyunun haritası ve diğer silah gibi özellikleri gerçekten sizlere iyi bir aksiyon deneyimi yaşatmaktadır ve ayrıca zamanınız azaldıkça alanında azaldığını söylemeliyim ki harita üzerinden alanı takip etmeyi unutmayın.

Grafik olarak iyi bir kalite performansı sunan bu seride optimizasyon konusunda problemler olmadığı için cihazlarınızda kolaylıkla oynayabileceksiniz. Sizlerde hemen aşağıda bulunan apk indir butonlarına tıklayarak grand battle royale hileli apk dosyasını cihazlarınıza indirebilir ve derhal oynamaya başlayabilirsiniz.

  • Oyun Adı: Grand Battle Royale
  • Boyutu: 125 MB
  • İşletim Sistemi: Android

 


 

Grand Battle Royale Hileli APK İndir - Mediafire

Grand Battle Royale Hileli APK İndir - Cloud

Grand Battle Royale Hileli APK İndir - Dosya.tc

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *