Kategoriler
Programlar

Google Play Store (Android TV)

Android TV Ana Sayfası, Android TV eğlence cihazınızda tüm etkinliklere başlamak için başlangıç noktasıdır. Ana ekrandaki kanallar, favori içeriğinizi öne ve merkeze koyar. Yani ister sürekli izlemek için yeni bir şov arıyor olun ister sadece kaldığınız yerden devam etmek isteyin, istediğinizi istediğiniz zaman alırsınız.

Güncelleme tüm Android TV cihazlarına otomatik olarak gitmektedir, ancak uygulama keşfetme ve gezinmedeki iyileştirmeler APK’yi manuel olarak yüklemeniz için size ilham verebilir. Bazı Android telefonlarda uygulamaları etkinleştirmeniz, ardından dosyayı cihazın kendisine aktarmanın bir yolunu bulmanız gerekir. Bulduğumuz en kolay yol, APK’yı Google Drive veya Dropbox’a yüklemek, ardından manuel olarak APK’yı çalıştırmak ve kurmak için de ES File Explorer’ın (Play Store’da zaten mevcut olan Android TV için ücretsiz bir indirme) bulut depolama işlevini kullanmak. Cihazınız SHIELD TV veya Nexus Player’ın Android M geliştirici önizleme yapısı gibi harici depolamayı destekliyorsa, bunu harici bir sürücüye kurabilirsiniz.

Yeni Android TV Play Store’da başka değişiklikler olabilir. Google Play Store için kullanıcı tarafından erişilebilen bir şekilde güncelleme notları yayınlandıkça bu yazıyı güncelleyeceğiz.

NOT: Aşağıdaki linkten android sürümünüze uygun olan apk’yi indiriniz. Hangi tür android sistemi kullandığınızı bilmiyorsanız buradan ilgili apk’yı indirip sisteminizi öğrenebilirsiniz.

Google Play Store (Android TV) APK İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir