Ghost Town Adventures APK v2.59.1 – Altın Hileli

Ghost Town Adventures APK v2.59.1 – Altın Hileli

APKİNDİRKANKAM, android işletim sistemine sahip olan telefon ve tabletlerinizde ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz macera kategorisinde...

APKİNDİRKANKAM, android işletim sistemine sahip olan telefon ve tabletlerinizde ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz macera kategorisinde yer alan oyunlardan bir tanesidir. YARABAS TRADING LIMITED stüdyosu tarafından geliştirilmiş olan bu oyunda gizemli bir şehre gittiğinizde oranın hayaletli bir yer olduğunu öğreniyorsunuz ve asıl macera o andan sonra sizler için başlamaktadır. Amacınız sahip olduğunuz ekipmanlar ile birlikte şehirde ve orada bulunan evlerdeki gizemleri tek tek araştırarak zekanızı kullanmanız ve hepsini çözerek orayı en iyi şekilde düzenleyebilmenizdir.

Grafik açısından gayet iyi bir görüntü kalitesi elde edilen bu oyunda oynanış olarak da iyi bir kontrol yapısı bulunmaktadır. Sizlerde hemen aşağıda bulunan apk indirme butonlarına tıklayarak kolayca ghost town adventures hileli apk dosyasını indirebilir ve derhal oynamaya başlayabilirsiniz.

  • Oyun Adı: Ghost Town Adventures
  • Boyutu: 83 MB
  • İşletim Sistemi: Android

 


 

Ghost Town Adventures Hileli APK - Mediafire

Ghost Town Adventures Hileli APK - Drive

Ghost Town Adventures Hileli APK - YandexDisk

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *