Game of Warriors APK v1.4.2 – Mega Hileli

Game of Warriors APK v1.4.2 – Mega Hileli

Game of Warriors Apk, android işletim sistemine sahip olan telefon ve tabletlerinizde sitemizden ücretsiz...

Game of Warriors Apk, android işletim sistemine sahip olan telefon ve tabletlerinizde sitemizden ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz güzel strateji oyunlarından bir tanesidir.

Yapımcılığını Play365 stüdyosunun üstlenmiş olduğu bu oyunda stratejinizi kullanarak harika bir aksiyonun içerisine dahil oluyorsunuz. Kule savunma oyunu olan bu oyunda birliklerinizi eğiterek hem kendi kulenizi rakip düşmanlarınıza karşı koruyorsunuz hem de eğittiğiniz birlikler ile rakibinizin kalesine hücum ederek orayı ele geçirmeye çalışıyorsunuz. Oyunda birbirinden farklı asker çeşitleri bulunmaktadır ve bunlar karakter ile kalmayıp at gibi hayvanlar ile de desteklenmektedir.

Karakterlerinizi geliştirerek daha iyi hücum şansı elde ederken stratejinizi ne kadar iyi kullanırsanız o kadar iyi bir olumlu sonuç elde edeceksinizdir. Grafik olarak iyi bir kalite performansının da olduğu bu oyunda fethedebileceğiniz 100’den fazla bölge sizleri beklemektedir. Sizlerde hemen aşağıda bulunan linklere tıklayarak hızlıca game of warriors hileli apk dosyasını cihazlarınıza indirebilir ve derhal oyuna dahil olabilirsiniz.

  • Oyun Adı: Game of Warriors
  • Boyutu: 57 MB
  • İşletim Sistemi: Android

 


 

Game of Warriors Hileli APK İndir - Drive

Game of Warriors Hileli APK İndir - Mediafire

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *