Galaxy Attack Alien Shooter APK v24.7 – Para Hileli

Galaxy Attack Alien Shooter APK v24.7 – Para Hileli

Galaxy Attack Alien Shooter Apk, android işletim sistemine sahip olan tüm telefon ve tabletlerinizde ücretsiz...

Galaxy Attack Alien Shooter Apk, android işletim sistemine sahip olan tüm telefon ve tabletlerinizde ücretsiz hileli olarak oynayabileceğiniz harika aksiyon oyunlarından bir tanesidir.

ONESOFT stüdyosu tarafından geliştirilmiş olan bu harika aksiyon oyununda bir uzay macerası serüvenine dahil oluyorsunuz. Oyunda bir uzay boşluğunda sizlerin sahip olduğu uzay istila araçları ile karşınıza çıkan tüm düşmanları ateş ederek en iyi şekilde onları yok etmeniz gerekmektedir. Onlar sizlere karşı silahları ile ateş ederken sizlerde en iyi şekilde karşılık vererek kötü düşmanlara karşı mücadele etmeniz gerekmektedir. Oynanış tarzı olarak gayet kolay bir mekaniği bulunan bu oyunda çok oyunculu mod ile birlikte 1v1 gibi kapışmalarda sağlayabilirsiniz.

Uzay savaşlarında hayatınızı geçirebileceğiniz bu oyunda birden fazla uzay gemileri ve silahları bulunmaktadır. Sizlerde aşağıda bulunan linklere tıklayarak galaxy attack alien shooter hileli apk oyununu aşağıda bulunan linklere tıklayarak kolayca indirebilir ve derhal bu aksiyona dahil olabilirsiniz.

  • Oyun Adı: Galaxy Attack Alien Shooter
  • Boyutu: 83 MB
  • İşletim Sistemi: Android

 


 

Galaxy Attack Alien Shooter Hileli APK - Mediafire

Galaxy Attack Alien Shooter Hileli APK - Drive

 

 

Eski Sürümler

Galaxy Attack Alien Shooter v24.4 Mod APK | Mediafire Drive

Galaxy Attack Alien Shooter v24.2 Mod APK | Mediafire Drive

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *