Gacha Life APK v1.1.4 – Para Hileli

Gacha Life APK v1.1.4 – Para Hileli

Gacha Life Apk, android işletim sistemine sahip olan telefon ve tabletlerinizde sitemizden ücretsiz olarak...

Gacha Life Apk, android işletim sistemine sahip olan telefon ve tabletlerinizde sitemizden ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz güzel klasik tarzında ki oyunlarından bir tanesidir.

Lunime stüdyosu tarafından geliştirilerek android dünyasına giriş yapmış olan bu oyun uzun yıllardır birçok oyun severin zevkle oynamış olduğu oyunlardan birisidir. Oyunda amacınız bir anime karakter oluşturarak ufak bir hikaye eşliğinde o karakteri modaya göre giydirerek kendi tarz modelinizi yaratabilmektir. Farklı alanlarda karakteriniz ile gezebileceğiniz bu seride arkadaşlarınız ile beraber oyunu online oynama imkanına da sahipsinizdir. Sohbet etme, tanışma gibi bazı özelliklerin sizlere sunulmuş olduğu bu oyunda şehir, okul, mağaza ve daha birçok alan siz oyun severleri beklemektedir.

Grafik olarak iyi bir kalite performansı sunulan bu oyunda optimizasyon olarak da hiç bir problem olmadan kolaylıkla oynayabilirsiniz. Hemen aşağıda eklemiş olduğumuz apk indir butonlarına tıklayarak hızlıca gacha life hileli apk dosyasını cihazlarınıza indirebilir ve derhal oynamaya başlayabilirsiniz.

  • Oyun Adı: Gacha Life
  • Boyutu: 98 MB
  • İşletim Sistemi: Android

 


 

Gacha Life Hileli APK İndir - Mediafire

Gacha Life Hileli APK İndir - Drive

Gacha Life Hileli APK İndir - Dosya.tc

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *