Fruit Ninja APK v1.51.1 – Para Hileli

Fruit Ninja APK v1.51.1 – Para Hileli

Fruit Ninja Apk, android işletim sistemine sahip olan telefon ve tabletlerinizde sitemizden ücretsiz olarak...

Fruit Ninja Apk, android işletim sistemine sahip olan telefon ve tabletlerinizde sitemizden ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz güzel arcade oyunlarından bir tanesidir.

Yapımcılığını Halfbrick Studios’un üstlenmiş olduğu bu oyun uzun yıllardır markette popülerliğini koruyan oyunlardan birisidir. Oyun genel olarak stres atmak isteyenlerin mutlaka denemesi gerektiğini düşündüğüm oyunlardan bir tanesidir. Oyunda ekranda karşınıza farklı yerlerden karpuz, muz gibi birçok meyve gelecektir ve sizlerin amacı karşınıza çıkan tüm meyveleri bıçaklarınız ile keserek puan kazanabilmektir. Gayet kolay bir oyun kullanımı sağlayan bu oyunda aynı anda meyveleri parçaladığınızda kombo yapmış oluyorsunuz ki bu sayede daha fazla puan kazanabilirsiniz.

Oyun grafik olarak çok iyi bir görüntü kalitesi sunmaktadır ki sizlerde indirip oynamaya başladığınızda göreceksinizdir. Aşağıda paylaşmış olduğumuz linklere tıklayarak kolayca sizlerde fruit ninja hileli apk dosyasını cihazlarınıza indirebilir ve derhal oynamaya başlayabilirsiniz.

 

  • Oyun Adı: Fruit Ninja
  • Boyutu: 100 MB
  • İşletim Sistemi: Android

 


 

Fruit Ninja Hileli APK İndir - Drive

Fruit Ninja Hileli APK İndir - Mediafire

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *