Frozen Free Fall APK v9.0.4 – Can Hileli

Frozen Free Fall APK v9.0.4 – Can Hileli

Frozen Free Fall Apk, android işletim sistemine sahip olan telefon ve tabletlerinizde sitemizden ücretsiz...

Frozen Free Fall Apk, android işletim sistemine sahip olan telefon ve tabletlerinizde sitemizden ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz güzel bulmaca oyunlarından bir tanesidir.

Yapımcılığını Jam City, Inc. stüdyosunun üstlenmiş olduğu bu oyun markette bulmaca kategorisinde yer alan en popüler oyun serilerinden bir tanesidir. İlhamını çizgi filmden almış olan bu oyunda bulmacalar çözerek harika işlere adım atıyorsunuz. Oyun tamamen eşleştirme tarzın geliştirilmiş durumda ve ayrıca mini bir tatlı hikaye eşliğinde ise devam etmektedir. 650’den fazla seviye ile oyun oynayabileceğiniz bu oyunda Anna, Elsa, Olaf gibi film karakterleri de sizlere yardımcı olarak oyun boyunca hikaye ile birlikte sizlerin yanında olacaktır.

Oyun oynanış tarzı olarak eşleştirme olduğu için zorlanacağınız veya problem çekeceğiniz bir yanı bulunmamaktadır. Grafik olarak da gayet iyi bir kalite performansı sunulan bu seriyi sizlere özel olarak can hileli olarak paylaşmaktayız. Hemen sizlerde aşağıda bulunan linklere tıklayarak kolayca frozen free fall hileli apk dosyasını cihazlarınıza indirebilir ve derhal oynamaya başlayabilirsiniz.

  • Oyun Adı: Frozen Free Fall
  • Boyutu: 124 MB
  • İşletim Sistemi: Android

 


 

Frozen Free Fall Hileli APK İndir - Mediafire

Frozen Free Fall Hileli APK İndir - Cloud

Frozen Free Fall Hileli APK İndir - Dosya.tc

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *