FarmVille 3 APK v1.3.10677 – Para Hileli

FarmVille 3 APK v1.3.10677 – Para Hileli

FarmVille 3 android oyunu telefon ve tabletlerinizde ücretsiz hileli olarak oynayabileceğiniz popüler çiftlik yönetme...

FarmVille 3 android oyunu telefon ve tabletlerinizde ücretsiz hileli olarak oynayabileceğiniz popüler çiftlik yönetme oyunlarından bir tanesidir. Zynga stüdyosu tarafından geliştirilmiş olan bu oyun yıllardır farmville serisi olarak popülerliğini sürdürmektedir ve birçok oyuncu tarafından tavsiye edilmektedir. Oyunda amacınız sizlere miras kalan bir çiftliği yöneterek orayı zamanla büyültmek ve hasılatlar yaparak para kazanmanızdır. Oyun gayet akıcı ve seri bir şekilde devam ederken oyunca bazı kişiler tarafından elde ettiğiniz ürünleri satarak hem onlarla anlaşmış olacaksınız hem de sabit gelirler sayesinde işlerinizi daha hızlı yönetebileceksinizdir.

Grafik açısından sizleri gayet iyi bir kalite performansı beklerken ayrıca oyunu hemen hemen her cihazınızda oynayabileceksinizdir. Hemen sizlerde aşağıda bulunan apk indir butonlarına tıklayarak kolayca farmville 3 hileli apk dosyasını cihazlarınıza indirerek bu simülasyona dahil olabilirsiniz.

  • Oyun Adı: FarmVille 3
  • Boyutu: 146 MB
  • İşletim Sistemi: Android
  • Hile: Bu sürüme yakında hile eklenecektir.

 


 

FarmVille 3 Hileli APK İndir - Mediafire

FarmVille 3 Hileli APK İndir - Drive

FarmVille 3 Hileli APK İndir - Dosya.tc

FarmVille 3 Hileli APK İndir - Box

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *