FarmVille 2: Köy Kaçamağı APK v15.8.5795 – Anahtar Hileli

FarmVille 2: Köy Kaçamağı APK v15.8.5795 – Anahtar Hileli

FarmVille 2: Köy Kaçamağı Apk, android işletim sistemine sahip olan tüm telefon ve tabletlerinizde ücretsiz...

FarmVille 2: Köy Kaçamağı Apk, android işletim sistemine sahip olan tüm telefon ve tabletlerinizde ücretsiz hileli olarak oynayabileceğiniz harika çiftlik yönetme oyunlarından birisidir.

Zynga stüdyosu tarafından geliştirilmiş olan bu oyunda çiftçilik serüvenine ilk adımınızı atarak harika işler çıkaracağınız köyünüze dönüş yapıyorsunuz. Oyunda sizlere miras kalan bir tarla var ve sizlere bırakılmaktadır ki işte sizlerin geleceğinizi yöneteceğiniz an o andır. Tarlada bir kaç tane bina ve ekipmanlar bulunurken ilk olarak yapmanız gereken tarlaya ekin ekerek ilk hasılatınızı almanızdır. Zamanlar orayı daha büyük bir yer haline getirerek çok da iyi yerlere gelebileceğiniz bu oyunda birçok özellikte siz oyun severleri beklemektedir.

Oyunda tabii ki tarla haricinde besleyip onlardan para kazanabileceğiniz birçok hayvan türü de bulunmaktadır ki bunlardan bazıları tavuk, inek… Sizlerde hemen aşağıda bulunan linklere tıklayarak farmville 2 hileli apk dosyasını cihazlarınıza indirebilir ve derhal oynamaya başlayabilirsiniz.

  • Oyun Adı: FarmVille 2
  • Boyutu: 118 MB
  • İşletim Sistemi: Android

 


 

Farm Ville 2 Hileli APK İndir - Mediafire

Farm Ville 2 Hileli APK İndir - Drive

Farm Ville 2 Hileli APK İndir - YandexDisk

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *