Kategoriler
Oyun İndir

Farming Simulator 20 APK v0.0.0.55 – Para Hileli

Farming Simulator 20 Apk, android işletim sistemine sahip olan tüm telefon ve tabletlerinizde ücretsiz hileli olarak oynayabileceğiniz harika tarım oyunlarından bir tanesidir.

Giants Software sütdyosu tarafından geliştirilmiş olan bu oyunda sizler bir çiftlik hayatına atılıyorsunuz ve kendinizi zamanla geliştirmek için elinizden geleni yapmanız gerekmektedir. Birçok seride olduğu gibi farming simulator 2020 serisinde de amacınız tarlalarınız ve diğer çiftçilik işleri ile uğraşarak kendinizi, yerlerinizi ve ekipmanlarınızı büyülterek daha iyi işlere adım atabilmeniz için çabalamanız gerekmektedir. Hasat ettiğiniz ürünleri marketlere satarak para elde edebilirsiniz ki başlangıç için size iyi tutarda paralar geleceğini de söylemeliyim bu tür işler yaptığınız takdirde.

Diğer sürümlerde inek, domuz, tavuk gibi hayvanlar ile ilgilenerek onlardan verdiği mamüller sonucunda para kazanabiliyordunuz fakat yeni seride bunlara ek olarak At geldi ve gerçekten oyuna farklı bir zevk kattığını da sizlere özellikle belirtmeliyim. Grafik olarak gayet iyi bir performans sunan farming simulator 2020 apk oyununu aşağıda vermiş olduğumuz linklere tıklayarak kolayca cihazlarınıza indirebilir ve derhal bu harika oyuna dahil olabilirsiniz.

  • Oyun Adı: Farming Simulator 20
  • Boyutu: 548 MB
  • İşletim Sistemi: Android

 


 

Farming Simulator 20 Hileli APK İndir - DRİVE

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir