Extreme Car Driving Simulator APK v5.2.1 – Para Hileli

Extreme Car Driving Simulator APK v5.2.1 – Para Hileli

Extreme Car Driving Simulator Apk, android işletim sistemine sahip olan tüm telefon ve tabletlerinizde ücretsiz...

Extreme Car Driving Simulator Apk, android işletim sistemine sahip olan tüm telefon ve tabletlerinizde ücretsiz hileli olarak oynayabileceğiniz harika yarış oyunlarından bir tanesidir.

AxesInMotion Racing stüdyosu tarafından geliştirilmiş olan bu oyunda bir araba simülasyonuna dahil oluyorsunuz ve yarış tutkunuzu burada geliştirebilirsiniz. Oyunda farklı araçlar ve yerler bulunmaktadır, sizlere düşen görevler ise oyunun belli bölgelerine giderek orada bulunan yarışları ve görevleri tamamlamanızdır ki bunlara zamanla en iyi şekilde alışacaksınızdır. Oyunun oynanış biçimi gayet basit olmakla birlikte sizlere özelleştirilebilir ayarlarda sunduğu için hemen hemen çoğu şeyi kendinize göre ayarlayabilir ve bu sayede daha iyi oyun oynamanızı sağlayabilirsiniz.

Grafik olarak kaliteli bir performans sunan bu simülatörde sizden başka yapay zekaya sahip araçlarda sizlere yollarda eşlik etmektedir. Sizlerde hemen aşağıda bulunan linklere tıklayarak kolayca extreme car driving simulator hileli apk oyununu cihazlarınıza kolayca indirebilir ve derhal oynamaya başlayabilirsiniz.

  • Oyun Adı: Extreme Car Driving Simulator
  • Boyutu: 68 MB
  • İşletim Sistemi: Android
  • Hile: Paranız harcadıkça artacaktır.

 


 

Extreme Car Driving Hileli APK - Mediafire

Extreme Car Driving Hileli APK - Drive

Extreme Car Driving Hileli APK - YandexDisk

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *