Kategoriler
Oyun İndir

EvoCreo APK – Mega Hileli

EvoCreo Apk, android işletim sistemine sahip olan tüm telefon ve tabletlerinizde ücretsiz hileli olarak oynayabileceğiniz harika macera oyunlarından bir tanesidir.

Yapımcılığını ilmfinity stüdyosunun üstlenmiş olduğu bu oyunda macera duygularınızı tavan yapacak bir oyun deneyimi sizleri beklemektedir. Oyun canavarlar kavramı üzerine kurulu bir yapıya sahip ve amacınız farklı canavar türlerini yakalayarak onları evrimleştirme işlemlerine başlıyorsunuz. 130’dan fazla canavar türünün bulunmuş olduğu EvoCreo oyununda ne kadar fazla canavar yakalayabilirseniz oyun içerisinde o kadar işinize yarayacaktır. Canavarları yakaladığınızda sadece onları geliştirmekle kalmayıp aynı zamanda diğer online oyuncular ile birlikte aynı arena üzerinde kendi canavarlarınız ile birlikte rakibinizin canavarlarını savaştırabiliyorsunuz.

Oyun market üzerinde maallesef ücretli olarak satılmaktadır fakat sizlere ücretsiz apk olarak paylaşmaktayız ve ayrıca oyunun hileli olduğunu da sizlere özellikle söylemeliyim. Sizlerde aşağıda bulunan linklere tıklayarak evocreo hileli apk oyununu direk cihazlarınıza kolayca indirebilir ve derhal bu harika oyuna dahil olabilirsiniz.

  • Oyun Adı: EvoCreo – Catch, Train and Evolve Evo Creatures!
  • Boyutu: 41 MB
  • İşletim Sistemi: Android

 


EvoCreo Hileli APK

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir