Emergency HQ APK İndir v1.5.02 – Para Hileli

Emergency HQ APK İndir v1.5.02 – Para Hileli

Emergency HQ, android işletim sistemine sahip olan telefon ve tabletlerinizde ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz...

Emergency HQ, android işletim sistemine sahip olan telefon ve tabletlerinizde ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz stratehi kategorisinde yer alan oyunlardan bir tanesidir. Promotion Software GmbH  stüdyosu tarafından geliştirilmiş olan bu oyunda bir itfayeci karakterini kontrol ederek yangın çıkan yerlere derhal intikal ederek başarılı bir şekilde yangın söndürme işlemini gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Android platformlarda son zamanlarda özellikle sık karşılaştığım bir oyun olan EMERGENCY HQ – free rescue strategy game oyunu aldığı olumlu yorumlar ve kazandığı beğeni sayısı ile birlikte sizlere özel olarak paylaşmak istedim.

Oyun oynanış tarzı olarak ilk başta yabancı bir dil sunduğu için maallesef zorluk çekebilme imkanınız var fakat alışma süreci geçtikten sonra bazı şeyler yerine oturduğunda eğlenceli bir yapısı olduğunu anlayacaksınız. Oyunda bir diğer bilmeniz gereken şey ise genel olarak polis, ambulans gibi birimlerinde olay yerine gelmesindeki komuta sizde olacaktır ki bu da oyun çok işlevli olduğu için aksiyonu bol anlamına gelmektedir. Sizlerde bu strateji ve aksiyon dolu oyuna dahil olmak isterseniz aşağıda bulunan emergency hq hileli apk dosyasını derhal indirebilir ve oyunu kurarak giriş yapabilirsiniz.

  • Oyun Adı: Emergency HQ
  • Boyutu: 480 MB [Apk + Obb]
  • İşletim Sistemi: Android
  • Mod: Bu sürümde hile bulunmamaktadır, en yakın zamanda eklenecektir.

 


 

Emergency HQ Hileli APK İndir - Mediafire

Emergency HQ Hileli APK İndir - Drive

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *