Dubai Drift 2 APK v2.5.2 – Mega Hileli

Dubai Drift 2 APK v2.5.2 – Mega Hileli

Dubai Drift 2 Apk, android işletim sistemine sahip olan telefon ve tabletlerinizde sitemizden ücretsiz...

Dubai Drift 2 Apk, android işletim sistemine sahip olan telefon ve tabletlerinizde sitemizden ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz güzel yarış oyunlarından bir tanesidir.

Zero Four LLC stüdyosu tarafından geliştirilerek android dünyasına sürülen bu oyunda farklı bir yarış deneyimi kazanarak harika maçlara çıkacaksınız. Oyunda ki amacınız sahip olduğunuz araçlar ile pist veya parkur içerisinde rakiplerinizinden daha iyi drift yapabilmek veya yarışı kazanabilmektir. Çok farklı bir oyun atmosferinin bulunmuş olduğu bu yarış serisinde özellikle araçlar çok iyi bir fizik ile geliştirilmiş bir yapıya sahip durumda ki sizlerde indirip oynamaya başladığınızda göreceksinizdir.

10 milyondan fazla indirilme sayısına ulaşan bu oyunda grafik yapısı olarak siz değerli oyuncularına harika bir kalite sunmaktadır. Oyunda farklı araç kontrolleri ve oyun modları bulunmaktadır ki bu sayede farklı deneyimler yaşayarak kendinizi çok daha iyi yerlere getirebilirsiniz. Aşağıda paylaşmış olduğumuz linklere tıklayarak dubai drift 2 hileli apk dosyasını cihazlarınıza kolayca indirebilir ve derhal oynamaya başlayabilirsiniz.

  • Oyun Adı: Dubai Drift 2
  • Boyutu: 505 MB
  • İşletim Sistemi: Android

 


 

Dubai Drift 2 Hileli APK İndir - Drive

Dubai Drift 2 Hileli APK İndir - Mediafire

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *